(PressFire.no): Det er i en melding på Twitter og på forumet at utviklerne avslører at de introduserer en rekke nyheter til spillet.
Der heter det blant annet et venne-system inne i selve spillet og voice chat i menyene, i tillegg til et penetrasjonssystem.
Det er det siste som vi synes er meste interessant – at de introduserer muligheten for å skyte gjennom figurene og kjøretøy.
Med andre ord blir det mulig å skyte flere personer med én kule, hvis den går gjennom den første. I tillegg vil altså kulene gå gjennom kjøretøy.
Systemet skal ut på testserverne allerede denne uka og de ber spesifikt om tilbakemeldinger fra de som vil teste det.
Det varsles også at det vil komme flere detaljer om oppdateringen om noen dager.
Foreløpig er det altså sparsommelig med informasjon om systemet, men de kaller det «limb penetration system», noe som kan bety at det ikke gjelder over- og underkropp.