Nedetid på PlayStation Network

Mer vedlikehold venter denne uka.

(PressFire.no): Sony har igjen bestemt seg for å stenge PlayStation Network – fra torsdag ettermiddag til fredag morgen – for «rutinemessig vedlikehold».

Det skriver et europeisk PlayStation-forum.  

Den slags har etter hvert blitt rutine for PS3-eiere, og innebærer blant annet følgende begrensninger:

-          Du kan ikke logge på PSN i løpet av vedlikeholdet, eller besøke PlayStation Store.
-          Du kan heller ikke tukle med PSN-kontoinstillingene dine.
-          PlayStation Home blir også utilgjengelig.

Og nok en gang heter det at brukere som prøver å logge inn etter tidspunktet der Sony tar ned PSN ikke kan forvente å kunne få spille online eller bruke de andre tjenestene – men om du har logget deg inn før, kan det hende du får til den slags.

PSN er helt eller delvis stengt fra torsdag 2. februar klokken 14, til fredag morgen klokken 08:00, heter det på PlayStation-forumet.

 

Ettersom dette ble publisert fra en London-basert Sony-nettside, regn med at dette gjelder fra klokken 15:00 til 09:00 norsk tid. 

Kommentarer

På forsiden nå

top-article 0

Romvesenene invaderer i høst

«XCOM: Enemy Unknown» har funnet sin plass i kalenderen.

Les mer

0
0
0
0

Hva om Radiohead lagde musikk på en Commodore 64?

Hør selv. Fan har gjenskapt «OK Computer» og «Kid A» i 8 bit.

Les mer

Siste anmeldelser

Dragon's Dogma

- Som «Skyrim» i konsentrat.

Max Payne 3

Du kødder ikke med en fyr som våkner flintskalla og fyllesjuk.

Sorcery

Tullete tryllerier.

Diablo III

Helvete har aldri vært bedre.

Starhawk

Forspiller en fantastisk mulighet.