«Lara Croft» nå også i co-op på PC og PS3

Oppdateringen er endelig sluppet.

I sommer ble det glimrende «Lara Croft and the Guardian of Light» først lansert som en del av Microsoft promotering av nedlastbare spill på Xbox 360 - Summer of Arcade.

En lansering i august satte imidlertid utvikleren Crystal Dynamics i en kinkig situasjon – de rakk nemlig ikke å lage ferdig samarbeidsfunksjonen for nettet. Derfor måtte Xbox 360-eiere holde seg til å spille samarbeidsmodusen på samme skjerm.

Utvikleren annonserte allikevel at funksjonen ville komme i form av en oppdatering etter lanseringen 18. august, og lovet at den skulle komme før spillet skulle slippes til PS3 og PC 28. september.

Oppdateringen ble allikevel ytterligere utsatt, men viste seg til slutt på Xbox 360 27. oktober. PS3- og PC-spillere som kjøpte spillet måtte allikevel vente ytterligere.

I går annonserte endelig Crystal Dynamics at oppdateringen til PS3 har blitt sluppet, og i dag har de også annonsert at oppdateringen har kommet til PC.

Xbox 360-eiere som har kjøpt spillet kan også laste ned utvidelsespakken All that trappings helt gratis frem til 27. november.

Det er også planlagt flere utvidelse til spillet før jul.

 

«Lara Croft and the Guardian of Light» kom først til Xbox 360 18. august, mens det ble sluppet til PS3 og PC 28. september.

Kommentarer

På forsiden nå

top-article 0

Romvesenene invaderer i høst

«XCOM: Enemy Unknown» har funnet sin plass i kalenderen.

Les mer

0
0
0
0

Hva om Radiohead lagde musikk på en Commodore 64?

Hør selv. Fan har gjenskapt «OK Computer» og «Kid A» i 8 bit.

Les mer

Skjermbilder


Gå til albumet

Siste anmeldelser

Dragon's Dogma

- Som «Skyrim» i konsentrat.

Max Payne 3

Du kødder ikke med en fyr som våkner flintskalla og fyllesjuk.

Sorcery

Tullete tryllerier.

Diablo III

Helvete har aldri vært bedre.

Starhawk

Forspiller en fantastisk mulighet.